هنردِس به معنی مهندسی هنرمندانه است، آنجا که هنر و مهندسی به یکدیگر می پیوندند.
هنردِس بر پایه­ ی تکنولوژی پرینت سه بعدی (چاپ سه بعدی یا به صورت علمی تر، ساخت افزودنی) بنا شده. ما در هنردِس بر این باوریم که پرینترهای سه بعدی با روش منحصر به فرد خود یعنی ساخت لایه به لایه، قادر هستند عدم محدودیت هندسی را از دو بعد به سه بعد ارتقاء دهند. هنر با شکستن مرزهای فکری و محدودیت های فکری شکل می­ گیرد. پس پرینت سه بعدی می ­تواند با برداشتن محدودیت هندسی، روح هنر را به محصولات مهندسی شده تزریق کند.
ما در هنردِس به کمک فلسفه ی پرینت سه بعدی ، محصولاتی می­ سازیم که در دنیای پیش از این وجود نداشت. ما به دنبال جاری کردن روح هنر در مهندسی محصولاتمان هستیم. همچنین ما در هنردِس به دنبال ایجاد راهکارهایی برای سهولت و کیفیت بیشتر در رفع نیازهای روزانه در خانه و محل کار هستیم.

به ما بپیوندید تا با هم در مسیر انقلاب چهارم صنعتی قدم برداریم.

تیم هنردِس با هدف تحقق شعار مهندسی هنرمندانه و پس از حدود 5 سال تحقیق و فعالیت حرفه ­ای در زمینه ی آموزش، ساخت و خدمات پرینت سه­ بعدی شکل گرفته است. فعالیت ما از انجام چندین پروژه دانشجویی و تولید محتوای فارسی در زمینه پرینت سه بعدی و پرینترهای سه بعدی شروع شد و با طراحی و ساخت پرینترهای سه بعدی برای اهداف گوناگون ادامه یافت. و اکنون دانش و تجربه­ ی خود را به کار گرفته ایم که محصولات با کیفیت جهانی روانه­ ی بازار کنیم و مهم­تر از آن با آموزش جامع، صحیح و اصولی؛ دانش این تکنولوژی رو به رشد را در ایران عزیزمان گسترش دهیم.

فلسفه کاری ما

جاری شدن روح هنر در مهندسی محصولات بر پایه تکنولوژی پرینت سه بعدی، خط مشی و فلسفه ی کاری ماست. ما با تکیه بر تفکر بُرد – بُرد محصولاتمان را بر اساس رضایت مشتری تولید کرده و در زمینه­ ی تولید محصولات به روز و نوآورانه با خود رقابت می ­کنیم. ما همچنین بر این عقیده ­ایم که آموزش صحیح و اصولی پرینت سه بعدی و افزایش آگاهی علاقه­ مندان و مشتریان می­ تواند به ما در بهتر شدن و همواره به روز و خلاق بودن کمک کند. بنابراین در آکادمی پرینت سه بعدی هنردس پذیرای شما خواهیم بود.
هنردِس، آینده را می‌سازد


آموزش صحیح و اصولی پرینت سه بعدی، خدمات مستقیم و غیر مستقیم پرینت سه بعدی، ساخت انواع پرینترهای سه بعدی و بانک قطعات یدکی و فایل های سه بعدی.